Londýnský Arsenal má fanoušky po celém světě, lidnatá Čína není výjimkou. A právě pro fans ze říše středu natočili kreativci klip, který představuje obránce Thomase Vermaelena coby šaolinského bojovníka. 

S nápadem přišli v klubu po loňském asijském turné, kdy se Arsenal představil právě i v Čině. Dlouhá štreka jeho hráče ostatně čeká i před startem sezony 2012/13, v Pekingu se totiž Wengerovi hoši postaví 27. července Manchesteru City. 

Ještě před odletem do Číny si zatrénují Kanonýři 23. července v Malajsii, kam zavítali i v minulém roce. Tehdy sledovalo jejich otevřený trénink zhruba třicet tisíc fanoušků. V úterý 24. července pak vyzvou na stadionu Bukit Jalil Stadium výběr Malajsie.

Posledním utkáním asijského turné bude střetnutí s Kitchee FC 29. července v Hong Kongu. Loni se Arsenal postavil malajskému Kuala Lumpur a čínskému Hangzhou.

Přečtěte si a podívejte se také: 
ARSENAL: Klub nemá žádnou trofej už 7 let, 1 měsíc, 22 dnů, 3 hodiny ... a počítadlo běží dál....
nebo
ARSENAL: Klub představil domácí dresy pro příští sezonu. Fanoušci tvrdí: Jsou děsné! 

"Jsme nadšení, že mnoho našich fanoušků v Malajsii a okolních státech budou mít opět možnost uvidět náš tým v akci. Čas strávený loni v Malajsii byl vynikající a již nyní se nemůžeme dočkat další návštěvy této skvělé země," pochvaloval si sportovní ředitel Arsenalu Ivan Gazidis.

O lístky na utkání londýnského velkoklubu je obrovský zájem. Vstupenky na zápas v Hongkongu jsou už měsíc vyprodané. Podobně to vypadá s prodejem na další dva zápasy.

Autor: 
(mar)