Rok se s rokem sešel a fanoušek londýnského Arsenalu zase doma brečí do polštáře. Jako zklamaná puberťačka, jejíž první rande skončilo monstrózním trapasem. A vlastně se mu není co divit.

Kabina Gunners, to je jako výloha vyhlášené cukrárny. Stačí jen přijít, ukázat prstem a slušně zaplatit. Zatímco s odchodem Thierry Henryho, Cesca Fabregase nebo Samira Nasriho se většina příznivců klubu smířila, s úprkem Robina van Persieho to je složitější.

Kapitán Arsenalu a nejlepší střelec Premier League odmítl prodloužit smlouvu s tím, že potřebuje novou výzvu. A hlavně trofeje. Oddaní fandové pro to ale nemají pochopení a trpí. Nemůžou spát, jíst a ani pařit oblíbené počítačové hry. Jako energický chlapík ve videu níže.

Když si pustí svou oblíbenou gamesku FIFA 12, bouchnou v něm saze. Stačí jen zahlédnout toho "podlého křiváka a zlatokopa" - Robina van Persieho. Pokud alespoň trochu vládnete angličtině, budete se za břicho popadat. Protože tenhle fanoušek, kromě toho, že nejspíš užívá koňské dávky metamfetaminu, by si z fleku mohl říct o angažmá ve stand-up comedy Na stojáka.

Přečtěte si a podívejte se také: 
ZÁBAVA: FIFA 13 rozpozná, když doma budete zuřit a řvát na rozhodčího
nebo
VIDEO: Homosexuální scénky ve FIFA 2012. To vážně pánové z EA Sports přepískli  

A jaké z videa plyne ponaučení? Když máte vztek na nějakého fotbalistu, prostě nehrajte, nebo se z toho zblázníte...

Autor: 
(mar)