Přinášíme krátký přehled kopaček, které patří mezi "hity" posledních tří let. Výběr je to pestrý, zaujme jistě jak dorostence, tak i veterány, kteří nepotřebují hrát v oranžových kopnách.

  Umbro  GT 2 Pro
Největší přednost - jsou mimořádně lehké. Plusem je i vzhled, byť to vám k hattrickům nepomůže. Umbro nepatří mezi nejvíce oblíbené značky, tento model by ale úspěch mít mohl.
     
     

 

 

Puma EvoSpeed ​​1
PUMA EvoSpeed ​​1 poskytuje vynikající ovládání na více površích. Výrobce garantuje, že ani v mokru se ovládání míče nemění.

 
  Nike Tiempo Legend IV
Klasická černá a bílá jistě zaujme konzervativní plejery, kteří si v oranžových kopnách připadají jako puberťáci. Mohla by to být dobrá volba i proto, že výrobce slibuje dokonalou přilnavost k míči.
     
     

 

 

Pele Trinity 3E
Kdo by nechtěl nosit kopačky nejlepšího hráče planety Pelého. To může být pro spoustu hráčů velké lákadlo. stejně jako elegantní černý vzhled.

 
 

 

 

Adidas Predator TRX LZ
Ano tyhle si jistě koupí ti, kteří se považují za dravce. Samotný název evokuje, že borec, který v nich nastoupí, bude soupeřova brankáře budit ze sna.

 
 
 
     

 

 

Puma Powercat 1,12
Docela jednoduchý design, k dostání je také komplet v černé barvě.  „Kočka“ na boku dodává botě jistě nemalý kus elegance.

 
 

 

 

Predator TRX FG Adipower
Nikdy nemůžete pokazit, když si vyberete naprostou klasiku. V jednoduchosti je krása a ta z této kopačky přímo září.

     
     

 

Nike T90 Laser IV KL
Bota speciálně vytvořená k tomu, aby jejímu majiteli míč neodskočil ani o milimetr. Základní heslem je v tomto případě pohodlí pro nohu.

 
 

 

Nike Mercurial Vapor VIII
Zajímavý design, kdy je bota barevně rozdělená na dvě půlky, není příliš obvyklý. Nicméně štíhlé a lehké kopny především mladší plejery zaujmou.

     
      Adizero F50 TRX
To nejlepší na konec. Klokaní kůže, to je vždy záruky kvality. A design těchto kopaček je přímo skvělý. Nejvyšší kvalita ve všech aspektech.
 

 

Které nejvíce zaujaly vás? Napište nám do komentářů...


Autor: 
(bp)