Start nového ročníku fotbalových soutěží se nezadržitelně blíží, je tedy nejvyšší čas pro výměnu obnošených kopaček či nahrazení okopaného míče novým. A kde jinde si pořídit to nejlepší fotbalové zboží, než na jednom z největších tuzemských fotbalových e-shopů SPORTFOTBAL.cz, který až do půlnoci 14. srpna nabízí veškeré produkty značky Nike s exkluzivní slevou, která činí minimálně 20 %!

Žhavá novinka Nike CTR360 v celé řadě barevných kombinací

O kvalitě výrobků z dílny americké společnosti Nike se snad není nutné ani zmiňovat, tato tradiční sportovní značka proto patří mezi nejoblíbenější i mezi profesionálními fotbalisty. Pojďme si představit pár opravdových hitů, které si nyní za sníženou cenu můžete vybrat...

 Ze sekce kopačky Nike, ve které naleznete více než 90 typů kopaček, je zajisté nutné hned v úvodu zmínit žhavou novinku – kopačky Nike CTR360, jenž jsou na aktuálně dostupné nejen v celé řadě barevných kombinací, ale také ve třech základních variantách – coby sálové kopačky, turfy nebo lisovky. To vše navíc za ceny již od 690 Kč! Velikou popularitu si získala také kolekce kopaček Nike Mercurial, které si nyní můžete zakoupit až o neuvěřitelných 55% levněji!

S Maximem se budou hrát zápasy anglické Premier League, italské Serie A či La Ligy!

Také na poli fotbalových míčů představuje značka Nike naprostou špičku ve svém oboru. Míče Nike jsou na SPORTFOTBAL.cz zastoupeny například modelem Nike Maxim, se kterým se v příští sezóně budou hrát zápasy anglické Premier League, italské Serie A či španělské La Ligy! Z dalších více než 70 míčů a minimíčů značky Nike doporučujeme například špičkový fotbalový míč Nike Seitiro (nyní se slevou 777 Kč) nebo futsalový míč Nike 5 Rolinho Menor se sníženým odskokem. 

SPORTFOTBAL.cz ovšem nepřináší pouze kopačky a fotbalové míče, nedílnou součást jeho sortimentu tvoří také fotbalové dresy, tréninkové oblečení a pomůcky,  brankářské rukavice nebo například fans produkty o jednotlivých evropských velkoklubech. I na zboží Nike z těchto rubrik se pochopitelně vztahuje minimálně 20% sleva – za neopakovatelné ceny si tak můžete pořídit nový dres Manchesteru United pro ročník 2012/2013, praktickou fotbalovou tašku Nike Club Team, kvalitní brankářské rukavice Nike Grip 3, nedocenitelné chrániče Nike Proteqqa Shield a stovky dalších produktů!

Slevový program dokáže ušetřit zákazníkům z řad klubů až čtyřicet procent 

Akční sleva na produkty značky Nike ovšem zdaleka není jediná výhoda, kterou svým zákazníkům SPORTFOTBAL.cz přináší. V první řadě je nutné uvést slevový program, díky kterému si pravidelní zákazníci můžou snížit cenu svých objednávek o plných 25 %  (v případě objednávky pro potřeby klubu dokonce až o 40 %).

Další lahůdkou je štědrý bonusový program, v jehož rámci si zákazníci za nasbírané „kapříky“ můžou zdarma vybrat atraktivní produkty. Bezkonkurenční je tento certifikovaný fotbalový e-shop také v rychlosti dodání objednaného zboží - v případě nákupu skladového produktu je zboží ve většině případů doručeno na práh Vašeho domu již do 24 hodin. Při nákupu nad částku 2.500 Kč navíc za Vás platí poštovné a balné sám SPORTFOTBAL.cz...

Zejména Pražané pak zajisté ocení možnost návštěvy opravdového fotbalového ráje – kamenné pobočky SPORTFOTBAL.cz, která se nachází v Praze 10 – Vršovicích. V několika místnostech zde naleznete stovky skladových produktů, jenž si můžete nejen na vlastní oči vybrat a vyzkoušet, ale také rovnou odnést domů. Přijďte, s prázdnou rozhodně neodejdete :-)


Autor: 
(komerční sdělení)