V redakční poště se objevil další zajímavý dopis, který svědčí o tom, že neděli co neděli se na fotbalových trávnících dějí sviňárny. Utkání okresního přeboru OFS Příbram  Dobříš B - Borotice A nemělo úplně normální průběh.

Jeden z diváků tohoto utkáním nám průběh přiblížil vlastníma očima.

Dopis čtenáře J.V. o zápasu Dobříš B - Borotice A

Dobrý den, jelikož s velkým zaujetím sleduji Váš web, nedalo mi, abych nenapsal to co jsem zažil poslední neděli. Jako náhodný divák jsem si vybral utkání okresního přeboru OFS Příbram, Dobříš B - Borotice A.
Byl jsem osobně i zvědavý na rozhodčího středočeského KFS Karla Pauknera z Příbrami, který má velké ambice. Pro čtenáře na objasnění, Dobříš B je první, dosud neprohrála, Borotice jsou v klidném středu tabulky.

Při nástupu na hřiště diváky pobavili dva pomezní rozhodčí, delegovaní, kterým bylo oběma v součtu 140 let!
První poločas přinesl překvapení, Borotice vyhrávaly po brejcích 0:3, ale v tom se začnou dít věci. Rozhodčí Paukner vzal svůj osud do svých rukou! Po jasném podražení zezadu rozhodčí neodpískal faul pro hosty, hostující hráč se bolestí svíjel u střídaček. Jelikož byly sotva tři stupně nad nulou a déšť zkrápěl trávník, tak je jisté, že hráč nesimuloval.

Černá pro hosty. Za nic....

V tom se jeden z hostujících hráčů Borotic zastal svého spoluhráče a co se nestalo?! Rozhodčí Karel Paukner vytáhl červenou kartu. Poslal tím pádem hosty do devíti. V tom asi zahřmělo z nebe a Bůh vzal spravedlnost do svých rukou, když hostující útočník z  brejku dal na 0:4.

Ovšem rozhodčí Paukner mohl být rád, že skončila první půle. V momentě kdy sudí neodpískal avizovaný faul, se rozběhl trenér hostů až na půli za hlavním rozhodčím a skoro jej chytl pod krk. Paukner má asi smůlu, protože nedávno jej inzultovali v Mokrovratech, kdy v 94! minutě odpískal penaltu a vyloučil domácím hráče. Uběhla přestávka a i domácí diváci se nechápavě v 50. minutě dívali na rozhodčího, který za nic proti hostům odpískal penaltu na 1:4. To už někteří domácí diváci nevydrželi a na rozhodčího volali: „My nepotřebujeme pomáhat“.

Druhý poločas znechutil i domácí diváky

Druhá půle se sudímu totálně vymkla z rukou! Zákroky na hosty nepískal a pokud ano, tak hosty ohodnotil žlutými kartami. Totálně zbytečně znervóznil utkání. Hosté pak dali na 3:4, z čehož jedna branka neměla být uznána, protože byla dosažena po předchozím OPĚTOVNÉM neodpískaném faulu.

Utkání nakonec skončilo 3:4. Všichni tři rozhodčí utkání znehodnotili, ale hlavně sudí Paukner, ať si šáhne do svědomí. Mladý ambiciózní rozhodčí neměl respekt ani u domácích hráčů. Při odchodu do kabin na něj i domácí diváci „řvali“, že tak slabého sudího neviděli.

Jelikož Paukner dělá na OFS Příbram "obsazováka", nominoval se hned na další utkání OP SK Jince-Milín, kde domácím jde také o postup, jelikož jsou třetí. Holt Karel Paukner má asi slabou práci, když potřebuje objíždět přední celky okresu a zřejmě se u nich mít dobře. Je to podezřelé a o podobných praktikách by měli novináři psát. Čtenář J.V.

Co vy? Zařízl váš tým někde sudí? Pískal "pod obraz"? Chtěl evidentně pomáhat jednomu týmu? Napište nám na email centrala@fotbalnaplno.cz. Rád to zveřejníme.