Úřadující šampión Premier League Manchester City začal přípravu na novou sezónu. Trenér Roberto Mancini si jako úvodní štaci vybral poklidné třítisícové tyrolské městečko Seefeld nedaleko Innsbrucku, které strdím a medem oplývá.

Zdejší obyvatelé jsou známí svoji pohostinností. Na fotbalisty čekala kromě fanoušků i místní generace oblečená v krojích, aby fotbalistům zahrála tradiční dechovku. Jestli ji ocenili nevíme... Každý hráč také dostal na krk milý dárek v podobě perníkového srdce s nápisem Vítejte v Seefeldu. Chyběl jen tradiční chléb a sůl.

Toto malebné městečko není žádným fotbalovým neznámým. Místo je proslulé svými sportovišti, proto se nikdy nenudí. Do města v letní přípravě přijíždí jeden mančaft za druhým. V roce 2008 se zde dokonce připravovala česká reprezentace na EURO 2008 a také je vítala dechovka... Zkušenosti se Seefeldem má také například Lazio Řím, Galatasaray Istanbul či Hamburg SV.

Další aktuální VIDEO-MOMENTKY najdete ZDE

Nyní si můžeme přát, aby si hvězdy Manchesteru City v rámci teambuildingu skočily zajódlovat na nějakou zdejší horu. Pohled na Téveze či Agüera v kožených kraťasech se kšandami, kostkované košili a slušivé čapce by byl jistě k nezaplacení.


Autor: 
(gon)