warning: file_get_contents(http://isport.blesk.cz/export/externFooter/footer_v2) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! in /web/htdocs1/fotbalnaplnocz/home/www/includes/common.inc(1696) : eval()'d code on line 18.

Úřadující šampión Premier League Manchester City začal přípravu na novou sezónu. Trenér Roberto Mancini si jako úvodní štaci vybral poklidné třítisícové tyrolské městečko Seefeld nedaleko Innsbrucku, které strdím a medem oplývá.

Zdejší obyvatelé jsou známí svoji pohostinností. Na fotbalisty čekala kromě fanoušků i místní generace oblečená v krojích, aby fotbalistům zahrála tradiční dechovku. Jestli ji ocenili nevíme... Každý hráč také dostal na krk milý dárek v podobě perníkového srdce s nápisem Vítejte v Seefeldu. Chyběl jen tradiční chléb a sůl.

Toto malebné městečko není žádným fotbalovým neznámým. Místo je proslulé svými sportovišti, proto se nikdy nenudí. Do města v letní přípravě přijíždí jeden mančaft za druhým. V roce 2008 se zde dokonce připravovala česká reprezentace na EURO 2008 a také je vítala dechovka... Zkušenosti se Seefeldem má také například Lazio Řím, Galatasaray Istanbul či Hamburg SV.

Další aktuální VIDEO-MOMENTKY najdete ZDE

Nyní si můžeme přát, aby si hvězdy Manchesteru City v rámci teambuildingu skočily zajódlovat na nějakou zdejší horu. Pohled na Téveze či Agüera v kožených kraťasech se kšandami, kostkované košili a slušivé čapce by byl jistě k nezaplacení.


Autor: 
(gon)